KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

STRATOSFERA

obiekt: Rozrywka

ilość miejsc: 50

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Światło naturalne

Obsługa w języku angielskim

Obsługa w języku niemieckim

OPIS:

Stratosfera to miejsce w którym pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki skalnej każdy, bez względu na wiek i kondycję, możesz zrobić pierwsze kroki wspinaczkowe.

 

Specjalnie przygotowane 20 ścianek wspinaczkowych o wysokości 10.3m spełni oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych wspinaczy. Do dyspozycji także osobne ściany boulderowe oraz trawersy przeznaczone do wspinaczki bez asekuracji.

Stratosfera to wspaniałe miejsce na lekcje Wychowania Fizycznego, spotkanie integracyjne, ekstremalne urodziny i fantastyczny sposób na odreagowanie stresów po ciężkim dniu w pracy lub szkole.
Organizujemy także sekcje wspinaczkowe, w różnych grupach wiekowych, dla osób o różnym stopniu zaawansowania wspinaczkowego.

Zajęcia na sztucznej ściance wspinaczkowej dla kobiet w wieku 20-50 lat to najnowsza propozycja Stratosfery.

Na ściankę wspinaczkową zapraszamy panie chcące aktywnie i nietypowo spędzić wolny czas, świetnie się przy tym bawiąc. W czasie wspinania można upiększyć swoją sylwetkę oraz polepszyć kondycję. Spotkania na ściance, w kobiecym gronie, to szansa na nowe, ciekawe znajomości i wspólną zabawę.

Instruktorzy wspinaczki przygotowali dla Pań specjale treningi, a także, takie drogi wspinaczkowe, aby każda z Pań bez najmniejszych problemów mogła poradzić sobie ze zdobywaniem nawet najwyższych ścian.

Powierzchnia sali przeznaczonej dla zorgaznizowanej grupy:

20 ścianek wspinaczkowych o wysokości 10.3m

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

pizza-hut

PIZZA HUT

Pizza Hut Manufaktura – Twoje najlepsze chwile. Jeżeli kochasz odrobinę przyjemności na codzień - zajrzyj do restauracji Pizza Hut!

WIĘCEJ

jazdapark-thumb

JAZDA!PARK

Jeden z największych parków rozrywki w Łodzi.

WIĘCEJ

tawerna-pepe-verde

TAWERNA PEPE VERDE

Tawerna Pepe Verde powstała w 2006 roku i jest efektem zamiłowania właściciela zarówno do żeglarstwa, jaki i do dobrej kuchni.

WIĘCEJ