KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

POLKA

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 200

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Zaćmienie sali

Światło naturalne

Oświetlenie dekoracyjne (bankietowe)

Klimatyzacja

Bezprzewodowy Internet

Ekran

Mini bar konferencyjny

Własna obsługa techniczna Sali

Możliwość płatności kartą kredytową

Zniżki dla dzieci

Zniżki dla grup

Internet bezprzewodowy w pokoju - płatny / bezpłatny

Kącik kawowo/herbaciany

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Pokoje dla niepalących

Obsługa w języku angielskim

OPIS:

Restauracja „Polka” to kontynuacja konceptu polskiego stołu wg pomysłu Magdy Gessler, pokazującego, że polska kuchnia to wyrafinowana całość wielokulturowych wpływów.

W restauracji są serwowane dania kuchni polskiej z ekologicznych produktów, w dużej ilości, o dobrym smaku. Udział Magdy Gessler daje gwarancję wysokiej jakości i wyśmienitego smaku serwowanych potraw. Goście mogą wybrać z bogatej karty menu: dania z blachy (np. schabowy z kostką z ziemniakami tłuczonymi z cebulą i skwarkami) i z pieca (Polędwiczka wieprzowa faszerowana śliwkami podana z sosem rozmarynowym, elegancką golonkę na kapuście). Dla wegetarian przygotowano dania jarskie. Znalazła swoje miejsce nawet specjalna oferta dla najmłodszych. Na deser goście mogą delektować się smakiem pysznych ciast domowych, wyśmienitym sernikiem w czekoladowej polewie – wspomnieniem niedzielnych obiadów, czy pyszną i aromatyczną szarlotką na gorąco.

Dania są podawane na drewnianych stołach, bez obrusów w ciepłych wnętrzach gdzie każdy odnajdzie swoje miejsce. Każdy gość, która odwiedzi „Polkę”, będzie traktowany z prawdziwą polską gościnnością.

Powierzchnia sali przeznaczonej dla zorgaznizowanej grupy:

3 sale do dyzpozycji- I-100 m2 II-80 m2 III-100 m2

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

grakula

KRĘGIELNIA GRAKULA

Oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych i okolicznościowych, a także konferencji.

WIĘCEJ

galicja

GALICJA

Jako jedyny lokal w Manufakturze posiadamy piwnicę. Przytulne ceglane wnętrze sprzyja spotkaniom w gronie przyjaciół, jak również kolacjom biznesowym.

WIĘCEJ

teatr-maly

TEATR MAŁY

Zawodowy teatr repertuarowy założony w 2009 roku z inicjatywy Mariusza Pilawskiego - aktora i reżysera - przez Stowarzyszenie Komedia Łódzka.

WIĘCEJ