KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

MEI MEI

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 93

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Obsługa w języku angielskim

OPIS:

MEIMEI to dosłownie „młodsza siostra”. Nazwa odwołuje się do jednej z pomysłodawczyń konceptu, której rodzina przyjechała do Polski w latach 30. Zarówno właściciele, jak i kucharze są silnie związani z Chinami. Jak twierdzą, w mieście brakowało lokalu serwującego dania tej kuchni, a łodzianie znają przede wszystkim potrawy z Wietnamu, bądź łączące tradycje kilku krajów azjatyckich. MEIMEI chce pokazać różnorodność Chin, które są prawdziwym tyglem smaków. Na południu dominują potrawy słodkie i łagodne, na zachodzie – ostre, z kolei mieszkańcy północy preferują dania bardziej tłuste. Na dwóch poziomach restauracji o łącznej powierzchni niemal 250 m2 można spróbować tradycyjnych dań rodem z Państwa Środka. Wyjątkową propozycją w menu jest kaczka po pekińsku, która, po marynowaniu w mieszance przypraw, ogrzewana jest przez ponad dwie godziny ciepłym powietrzem w sprowadzonym z Chin piecu. Specjalnością lokalu są również Dim Sum, czyli sakiewki oraz pierożki wypełnione farszem – wszystkie robione ręcznie i przygotowywane na parze.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

hot-spoon

HOT SPOON

Witamy Państwa w restauracji Tajskiej Hot Spoon, otworzyliśmy pierwszą i jak dotąd jedyną oryginalną i autentyczną tajską restaurację w Łodzi.

WIĘCEJ

stratosfera

STRATOSFERA

Stratosfera to miejsce w którym zrobisz pierwsze kroki wspinaczkowe pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki skalnej.

WIĘCEJ

sphinx

SPHINX

SPHINX to restauracja na każdą okazję - na szybki lunch w pracowity dzień, na spotkanie z przyjaciółmi czy niedzielny obiad w gronie rodziny.

WIĘCEJ