KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

JAZDA!PARK

obiekt: Rozrywka

ilość miejsc: 150

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Bezprzewodowy Internet

Obsługa w języku angielskim

OPIS:

Jazda!Park to jeden z największych parków rozrywki w Łodzi. Na 600m2 znajduje się 12 profesjonalnych stołów bilardowych, 2 automaty do mini kręgli oraz mnóstwo automatów oraz symulatorów video, które zagwarantują Państwu wielogodzinną rozrywkę podczas imprez firmowych.

W naszej bogatej ofercie znajdują się najnowsze symulatory wyścigów samochodowych oraz motocyklowych, cymbergaje, stoły do piłkarzyków. Miłośnicy sportów walki mogą zmierzyć siłę swojego uderzenia na automacie BOXER. Najlepsze wyniki są premiowane zaproszeniami na bilard lub darmowym drinkiem. Ducha sportowej rywalizacji zapewni gra w Darta (rzutki) oraz koszykówkę. Ponadto w ofercie mamy też automaty z maskotkami oraz kulkami (nagrodami).

Nasz lokal zapewnia profesjonalną obsługę barmańską. Emocje można ostudzić niepowtarzalnymi drinkami, koktajlami i napojami.

Jazda!Park to wspaniałe miejsce na odprężenie i odpoczynek podczas zakupów w Manufakturze oraz na spotkania w szerszym gronie.

Organizujemy imprezy firmowe zarówno dla dużych i małych firm, jak i dla klientów indywidualnych.

W naszym lokalu można obejrzeć najciekawsze wydarzenia sportowe oraz skorzystać z darmowego dostępu do Internetu WI-FI.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

DSC_0224dd

ALLIANCE FRANCAISE

Lokalizacja Alliance Française w samym sercu miasta, na terenie Manufaktury, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do przeprowadzania spotkań.

WIĘCEJ

hot-spoon

HOT SPOON

Witamy Państwa w restauracji Tajskiej Hot Spoon, otworzyliśmy pierwszą i jak dotąd jedyną oryginalną i autentyczną tajską restaurację w Łodzi.

WIĘCEJ

pizza-hut

PIZZA HUT

Pizza Hut Manufaktura – Twoje najlepsze chwile. Jeżeli kochasz odrobinę przyjemności na codzień - zajrzyj do restauracji Pizza Hut!

WIĘCEJ