KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

FAKTURA

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 100

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

OPIS:

W pofabrycznych wnętrzach budynku dawnej elektrowni w Manufakturze otwarta została restauracja Faktura.  Na gości czeka tu wyjątkowy wystrój, eleganckie, eklektyczne wnętrze ma łączyć w sobie artystyczny klimat Nowego Jorku i ekstrawagancki sznyt Berlina. Jak sama nazwa wskazuje, wykorzystano tu liczne faktury: surowy beton i stal nierdzewną projektantki połączyły z ciepłym aksamitem  tapicerowanych foteli i barwionym szkłem. Całość dopełnia misterna siatka dyskretnego oświetlenia oraz drewniana mozaika ścienna, ocieplająca industrialny charakter wnętrza. Przytulności i elegancji dodają drewniane stoły, kolorowe fotele, designerskie lampy i dużo zieleni w wielkich donicach. Ściany zdobią abstrakcyjne obrazy, lustra i oryginalna, drewniana mozaika oraz miedziane elementy dekoracyjne, które dodają przytulności industrialnemu wnętrzu. Faktura mieści się na parterze dawnego budynku elektrowni, w centralnym punkcie rynku Manufaktury. Wejście znajduje się od strony kina Cinema City.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

1_-0217

BIERHALLE

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą.

WIĘCEJ

cinemacity

CINEMA CITY

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni klimatyzowane sale z komfortowymi fotelami i wysokiej jakości systemem dźwięku.

WIĘCEJ

sphinx

SPHINX

SPHINX to restauracja na każdą okazję - na szybki lunch w pracowity dzień, na spotkanie z przyjaciółmi czy niedzielny obiad w gronie rodziny.

WIĘCEJ