KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

COŚ DOBREGO

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 50

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Obsługa w języku angielskim

Obsługa w języku francuskim

Obsługa w języku hiszpańskim

Obsługa w języku niemieckim

Obsługa w języku rosyjskim

OPIS:

Restauracja „Coś dobrego” oferuje swoim Gościom regionalne, tradycyjne jadło. Wymagający znajdą w menu pyszne, lane prosto z parującego kotła zupy i kremy, naleśniki z patelki, krokiety, mięsiwa, pierogi w różnej postaci oraz surówki i sałaty. A wszystko to w wyjątkowej nazewniczej formie i przygotowaniu.

Wśród naszych dań znajdą Państwo dania regionalne np. naleśnik weselny, który w swoim farszu kryje mięso kury, cukinię, ser, grzyby i sos grzybowy albo kotlet bity przez Babcię Zosię, czyli filet drobiowy z opiekanymi ziemniakami oraz zestaw surówek. Są też krokiety, kopytka i kluski z dołkiem. A zupy i kremy podajemy kolorowo.

Pozycja menu, która zasługuje na szczególną uwagę naszych Gości, to Pierogi Na Cztery Nogi. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem – każda z form, tak z wody, jak i z pieca, zachwyca smakiem i oryginalnym farszem.

Oczywiście Miłośnicy surówek i sałat znajdą dla siebie w menu pod nazwą Zdrowo i Surowo interesujące i bogate w smaku propozycje.

Jeśli strzecha, pola, łąki i zapach starego drewna komponują się Państwu z wybornym, swojskim jadłem, to zapraszamy do udziału w uczcie zapewniającej sytość i zadowolenie.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

1_-0217

BIERHALLE

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą.

WIĘCEJ

anatewka

ANATEWKA

Anatewka w Manufakturze, to restauracja z wieloma tradycjami, w której serwowane są dania Łódzkich Żydów.

WIĘCEJ

wedel

PIJALNIA CZEKOLADY WEDEL

Magiczne miejsce, przepyszne smakołyki, z czekoladą w roli głównej oczywiście, ale i nie tylko.

WIĘCEJ