KATALOG OBIEKTÓW

ILOŚĆ MIEJSC

RODZAJ OBIEKTU

WIĘCEJ KATEGORII

BIERHALLE

obiekt: Restauracje

ilość miejsc: 350

KONTAKT:

convention@manufaktura.com

INFORMACJE DODATKOWE:

Światło naturalne

Oświetlenie dekoracyjne (bankietowe)

Klimatyzacja

Bezprzewodowy Internet

Ekran

Mikrofon bezprzewodowy

Obsługa biurowa: faks, xero, skaner

Własna obsługa techniczna Sali

Własna obsługa bankietu

Własny catering

Szatnia

Możliwość płatności kartą kredytową

Zniżki dla dzieci

Obsługa w języku angielskim

Obsługa w języku niemieckim

OPIS:

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą, inspirowany jest doświadczeniami browarników-restauratorów z Polski i Bawarii. Główną atrakcją „Bierhalle” jest fakt iż nasi klienci mogą obserwować cały proces warzenia piwa dzięki unikatowej warzelni wykonanej ze szkła. W restauracji można spróbować szerokiej gamy potraw np. domowych pierogów, golonki z pieca, łososia z rusztu , sałatki z kurczakiem. Co dwa miesiące pojawia się nowe menu złożone z trzech potraw.

Restauracja zmieści około 350 osób na dwóch poziomach, posiada dwa bary oraz wydzieloną salę VIP dla 30 osób. Telewizory plazmowe widoczne z każdego miejsca sali. Jeden ekran projekcyjny. Restauracja posiada możliwość wydzielenia parkietu do tańca. Bierhalle to miejsce idealne na zorganizowanie różnego rodzaju przyjęć oraz imprez firmowych: spotkań z przyjaciółmi, spotkań klientów korporacyjnych, oglądanie wydarzeń sportowych.

PRZYKŁADOWE OBIEKTY

galicja

GALICJA

Jako jedyny lokal w Manufakturze posiadamy piwnicę. Przytulne ceglane wnętrze sprzyja spotkaniom w gronie przyjaciół, jak również kolacjom biznesowym.

WIĘCEJ

the-mexican

THE MEXICAN

Restauracje The Mexican to restauracje z segmentu casual dining, cechują się ofertą kulinarna opartą na oryginalnych recepturach kuchni meksykańskiej.

WIĘCEJ

pan-kejk

PAN KEJK

Restauracja oferuje naleśniki słodkie i wytrawne, a także zupy, sałatki oraz świeżo wyciskane soki.

WIĘCEJ